این شب ها

سلام دوستان عزیز

اول یه توضیح بدم.در باره چیدمان لینگستان باید عرض کنم من به ترتیب کسانی که از روز اول وارد وب شدند اعمال کردم باور کنید خیلی سخت بود ولی اینجوری به کسی بر نمیخوره و متاسفانه بعضی از دوستان که وبشان را بسته بودند را حذف کردم.ناراحت

 

 خوشبختانه کار از دیروز تعطیل شده.من هر سال تو هئیت با چند تن از دوستان مسئول شستن ظرفها و آخر شب تمیز کردن حسینیه هستم.باور کنید خیلی برام لذتبخشه.قلب.وقتی هئیت تمام میشه تو هنوز اونجایی کلی کار داری، هنگام کار، زیر لب باهاش حرف میزنی بعد خسته میشی گوشه حسینیه میشینی سر بزانو میزاری و از ته دلت آرام گریه میکنی بعد که دلت اروم گرفت میبنی دوستت میزنه پشتت :پاشو پاشو بریم کمی استراحت کنیم،صبح خیلی کار داریم. این ایام، ایام بسیار عزیزیند اگر قدرش را بدانیم اگر بدانم که عزاداری برای امام حسین فقط این نیست که دنبال دسته ها بیافتم ولی صبح نماز اول وقت را بجا نیارم.اگر ندانم امام حسین قیام کرد برای آزادگی، برای تسیلم شدن در برابر اراده خداوند بدون هیچ چون چرایی.ندانم گذشتن از همه چیز در عمل باید نه در حرف.اگر جایی ظلم دیدم زبان به شکوه بگشایم شاید صدایم را کسی نشنود و یا در میدان نبرد بایکوتم کنن ولی اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید را از یاد ببرم.

پیـر مردی را گفتند: زندگی به چند بخش است؟گفت:کودکی و پیری گفتند پس جوانی چه؟گفت:جوانیم فدای حسیـن است.قلب

 

تا حالا چقدر به عهد وفایی که بین خودمان و خدایمان بستیم وفادار بودیم؟ ایا وفادار بودیم؟ یا مثل کوفیان عهد بستیم وفا شکستیم؟یا مثل امام حسین با معبود عهد بستیم و از همه چیز گذشتیم. تا به حال از خودت پرسیده ای چه کسی امام حسین را کشت؟بیائید چند لحظه تعارفات را کنار بگذاریم و با خودمان صادق باشیم!مگر از حسینیه های کوفه برای حسین نامه ننوشتن؟همه مساجد شهر نامه دادند!حتی بچه های مسجد کوفه…مگر عاشقان اهل بیت،محبان حسین،محبان علی دست به قلم نشدند؟پس ۱۸ هزار نامه از کجا بود؟ مگر دست خط هیئت امنای مساجد کوفه از تاریخ پاک می شود؟مگر اهل کوفه در قتل حسین شرکت نکردند؟مگر حکم قتلش امضا نکردند؟مگر….حسین جان چی بگم از این امت عهد شکن.چی بگم از عهد شکنان بی مروت. باید از عمق حسینی شویم!آنانکه در سطح حسینی شدند و در سطح ماندند نامشان کوفی شد!همانان که دعوت کردند و کشتند غارت کردند و گریستند.

 

این شبها، این شب ها را فراموش نکنید.این شب ها هر شب ساعت 23/15 از شبکه یک سیما.با مجریگری علی آقای دوستداشتنی گل

دوستان عزیز در کنج خلوتهاتون در هنگام دعا برای این دلشکسته این بنده حقیر هم دعا کنیدگل

یا حسین دلخوشم به مستحبی که جوابش واجب است:
السلام علیک یا اباعبدالله

السلام علیک یا أباعبدالله
وعلی الارواح التی حلت بفنائک علیکم منی جمیعا
سلام الله أبدا مابقیت وبقی اللیل والنهار
ولاجعله الله آخر العهد منی لزیارتکم
السلام علی الحسین
وعلى علی بن الحسین
وعلى أولاد الحسین
وعلى أصحاب الحسین

و دیگر اینکه حلالمان کنید.خداحافظ

التماس دعا

/ 21 نظر / 57 بازدید
نمایش نظرات قبلی
تینا

سهیلا جونم منم دوست دارم تشریف بیاری وبم اما خودت رو نارحت نکن راستی بیتا هم اومد که این مشکل رو داشت حالا فقط شما برات نشده که بیایی . منتظر حضور گرمت هستم عزیزم .

محسن

سلام اقا کامران این ایام شهادت سالار شهیدان امام حسین ع و یارانشان را به شما و خانواده ارجمندتان تسلیت عرض میکنم.شرمنده امسال بعلت شیفت کاری نرسیدیم که هئیت خدمت برسیم امروز صبح که از جلوی هئیت رد میشدم دیدم بنر عکس خدابیامرز علی عزیز را گذاشته بودید باور کن اشک تو چشام جمع شد یادش بخیر پارسال خودشان بودند امیدوارم خداوند رحمتشان کند.فکر کنم ده سالی هست که پدر بزرگوارتان این هئیت را راه انداختن و متاسفانه اولین سالی است که در خدمت اقا امام حسین تو این هئیت نبودم و خیلی افسوس میخورم امروز ساعت 11 صبح راهی جمکران هستیم کاش مثل پارسال بودی ولی خوب اگر قابل باشم برایت دعا میکنم تو هم با اون دل مهربونت من و بچه ها دعا کن خیلی محتاج دعا هستیم.به خانواده معززتان سلام ما را برسانید.

هزاران گنج

سلام امیدوارم توی این روزها و شبها همه دعاهای قشنگتون برآورده شه[گل][گل][گل]

انسان

اقا کامران سلام ...خوبید انشاا....[گل]

شیدا

عکسهای زیبایی بود.ممنون[لبخند]آپم.بیابیا زود زود[ابرو]

ملیکا

لینکستانتون مبارک آقا![گل][هورا] ایشالا عزاداریات قبول باشه و حاجت روا شی ومنم از دعات بی نصیب نذاشته باشی

السا

قربانی عشق لاله گون پیکربود بی یار زپافتاده و بی سربود آن روز کنار حنجرش خنجرسرخ شرمنده بوسه گاه پیغمبر بود

عسل و غزل

دوست خوبم گاهی وجود بعضی از انسانها چه تو زندگی مجازی و چه تو زندگی واقعی برای انسان آرامش بخشه.یکی از این انسانهای آرامش بخش شما هستید همینطور که به دیگران انرژی + میدید حتما بیش از این انرژی +دریافت خواهید کرد.یکی از دوستان وبلاگی برای نوه اش درست کرده .چند وقت پیش من یه جراحی شانه وحشتناک داشتم و تا مدتی اصلا پای کامپیوتر نمینشستم این دوست خوب با گستاخی تمام چند کامنت محرمانه بسیار توهین آمیز مبنی بر اینکه چرا رمز رو ازشون گرفتم و کامنت نذاشتم برام فرستادن من هم با اینهمه درد دست و شانه با این دل گرفته از ناتوانی دستم حالم از دنیای مجازی هم دیگه بهم میخورد.ولی خوشبختانه تو همون مدت واسه هر پست چند تا نظر محبت آمیز از شما دریافت میکردم و اون حس بد رو برام خنثی میکرد.پاینده باشید و به قول مامی مهربونتون میمون چه میفهمه موز از عسل شیرینتره[چشمک][چشمک]