این شب ها
ساعت ۱۱:۳٩ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٢/۸/٢٠   کلمات کلیدی:

سلام دوستان عزیز

اول یه توضیح بدم.در باره چیدمان لینگستان باید عرض کنم من به ترتیب کسانی که از روز اول وارد وب شدند اعمال کردم باور کنید خیلی سخت بود ولی اینجوری به کسی بر نمیخوره و متاسفانه بعضی از دوستان که وبشان را بسته بودند را حذف کردم.ناراحت

 

 خوشبختانه کار از دیروز تعطیل شده.من هر سال تو هئیت با چند تن از دوستان مسئول شستن ظرفها و آخر شب تمیز کردن حسینیه هستم.باور کنید خیلی برام لذتبخشه.قلب.وقتی هئیت تمام میشه تو هنوز اونجایی کلی کار داری، هنگام کار، زیر لب باهاش حرف میزنی بعد خسته میشی گوشه حسینیه میشینی سر بزانو میزاری و از ته دلت آرام گریه میکنی بعد که دلت اروم گرفت میبنی دوستت میزنه پشتت :پاشو پاشو بریم کمی استراحت کنیم،صبح خیلی کار داریم. این ایام، ایام بسیار عزیزیند اگر قدرش را بدانیم اگر بدانم که عزاداری برای امام حسین فقط این نیست که دنبال دسته ها بیافتم ولی صبح نماز اول وقت را بجا نیارم.اگر ندانم امام حسین قیام کرد برای آزادگی، برای تسیلم شدن در برابر اراده خداوند بدون هیچ چون چرایی.ندانم گذشتن از همه چیز در عمل باید نه در حرف.اگر جایی ظلم دیدم زبان به شکوه بگشایم شاید صدایم را کسی نشنود و یا در میدان نبرد بایکوتم کنن ولی اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید را از یاد ببرم.

پیـر مردی را گفتند: زندگی به چند بخش است؟گفت:کودکی و پیری گفتند پس جوانی چه؟گفت:جوانیم فدای حسیـن است.قلب

 

تا حالا چقدر به عهد وفایی که بین خودمان و خدایمان بستیم وفادار بودیم؟ ایا وفادار بودیم؟ یا مثل کوفیان عهد بستیم وفا شکستیم؟یا مثل امام حسین با معبود عهد بستیم و از همه چیز گذشتیم. تا به حال از خودت پرسیده ای چه کسی امام حسین را کشت؟بیائید چند لحظه تعارفات را کنار بگذاریم و با خودمان صادق باشیم!مگر از حسینیه های کوفه برای حسین نامه ننوشتن؟همه مساجد شهر نامه دادند!حتی بچه های مسجد کوفه…مگر عاشقان اهل بیت،محبان حسین،محبان علی دست به قلم نشدند؟پس ۱۸ هزار نامه از کجا بود؟ مگر دست خط هیئت امنای مساجد کوفه از تاریخ پاک می شود؟مگر اهل کوفه در قتل حسین شرکت نکردند؟مگر حکم قتلش امضا نکردند؟مگر….حسین جان چی بگم از این امت عهد شکن.چی بگم از عهد شکنان بی مروت. باید از عمق حسینی شویم!آنانکه در سطح حسینی شدند و در سطح ماندند نامشان کوفی شد!همانان که دعوت کردند و کشتند غارت کردند و گریستند.

 

این شبها، این شب ها را فراموش نکنید.این شب ها هر شب ساعت 23/15 از شبکه یک سیما.با مجریگری علی آقای دوستداشتنی گل

دوستان عزیز در کنج خلوتهاتون در هنگام دعا برای این دلشکسته این بنده حقیر هم دعا کنیدگل

یا حسین دلخوشم به مستحبی که جوابش واجب است:
السلام علیک یا اباعبدالله

السلام علیک یا أباعبدالله
وعلی الارواح التی حلت بفنائک علیکم منی جمیعا
سلام الله أبدا مابقیت وبقی اللیل والنهار
ولاجعله الله آخر العهد منی لزیارتکم
السلام علی الحسین
وعلى علی بن الحسین
وعلى أولاد الحسین
وعلى أصحاب الحسین

و دیگر اینکه حلالمان کنید.خداحافظ

التماس دعا


 
ابزارک های وبلاگ
قالب وبلاگ

RSS

دانلود آهنگ جدید