قضاوت با خودتان...
ساعت ۳:٠٩ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/۱/٢٦   کلمات کلیدی:

سلام

قبل از عید از طرف بابام رفته بودم کره،البته سفر کاری بود که بابام نتونست بره من بجاشون رفتم و کلی هم گند زدمگریهلبخند.خاطرات جالبی دارم از کره که حتما یه پست میزارم.اونجا که بودم یک خانمی شده بود راهنما و مترجمم.که موقع برگشتم با من اومد و وقتی مادرم با ایشان برخورد کرد چه اتفاقاتی افتاد و عکس العمل جالب مادرم را حتما براتون مینویسم ولی اونجا که بودم یک جریانی را برام تعریف کرد. گفتم من هم با شما در میان بزارم و شاید هم شنیده باشید.

کلیپی گذاشتم در این باره، حتما دانلودش کنید خیلی زیباست در باره همین دختر 11 ساله است که براتون تعریف میکنم.

همیشه گفتن رابطه پدر و دختر یک رابطه عمیقی است دخترا برای پدرهاشون خیلی عزیزن،و همینطور پدرها برای دخترها.
داستان به این قرار است  مردی ۶۲ ساله که مبتلا به سرطان هست و دکترا بهش گفتن مدت زیادی زنده نیست ،تصمیم میگیره عروسی دختر یازده سالش رو جلو بندازه و این آرزو را با خودش به گور نبره و عروسی دخترش رو ببینه ،این عکسها را ببینید اشک آدم در میاد. عروسی دختر ۱۱ ساله در حالی که میدونه باباش چیزی دیگر به عمرش باقی نمانده.درست جریان احساسی هست ولی به نظر من این خودخواهی محض یک پدر،وگرفتن حق زندگی یک انسان است.نگاهی به چهره و اشکهای این دختر نگاه کنید من دوست ندارم قضاوت کنم ولی .... ولش کنید اینو کلیپ و عکسها را ببینید.

دانلود   کلیپ


الهی، نگاه معصومانه اش را ببینیددل شکستهناراحت بابا اونجا که بقول خودشان مهد تمدن، اینجوری. اونموقع اینجا، قبلا عید که خواهر ما ازدواج کردند و رفتند خونه بخت،تا خواستگار میومد و جواب میخواستن اولین چیزی که پدر و مادرم میگفتند این بود که دخترمان باید راضی باشه تصمیم گیرنده ایشونن.اصلا دلشون نمیومد از اونا جدا شه، ولی در مورد من مسئله فرق میکنه از صبح که بلند میشم مادر بزرگوار میفرماین ای خدا ما کی از دست این ...راحت میشیم من یه گوسفند بکشم نذری بدم.قهقههخنده البته این ماجرا امکان داره تو ایران هم اتفاق بیافته من یکطرفه قضاوت نمیکنم ولی میخوام بگم قربون پدرها و مادرای که به بچه هاشون احترام میزارن به حریمشان به عقایدشان به ......آی پدر های عزیز و مادرهای دوست داشتنی ایران زمین عاشقانه دوستتان داریم نفس مان به نفس تان بنده ،مباد این نفس را از ما دریغ کنید.جان ما بچه هاتون که خیلی عزیزیم براتون، هوامون را داشته باشید قربون همه تونماچقلب الان مادرم از طبقه پائین داره صدام میکنه کاش میتونستم صداشو براتون بزارم گوش کنید :کامران....ای بمیری باز چسپیدی به اون یارانه.....بیا برو خرید داریم.....آخ اگه من تو رو نداشتم چقدر خوشبخت بودم ...میشنوی یا باز اون هدفون کوفتی تو گوشتت...اوهقهقههخنده

دوستتان دارم یه عالمه،مواظب خودتون و خوبیهاتون باشیدقلبلبخند


 
ابزارک های وبلاگ
قالب وبلاگ

RSS

دانلود آهنگ جدید